2018 ÖGS Sınav Takvimi İş Başvuru Formu English   
Atlas EGS Atlas Hizmet/>
        <area shape=

PERSONELLİ GÜVENLİK - ÖZEL GÜVENLİK  


1993 yılından beri faaliyetlerini sürdüren ATLAS Güvenlik ; güvenlik sektörünün öncü kuruluşlarından biridir.
“5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun” kapsamında faaliyetlerini sürdüren şirketimiz; yönetim kadrosunun seçkin özellikleri sayesinde ve mevcut ayrıcalıklı ve deneyimli personel yapısı ile

Personelli Güvenlik Faaliyetleri kapsamında,

         - Personelli Güvenlik,
         - Güvenlik Personeli Eğitimi ve Denetimi,
         - Risk Analizi Yapılması
         - Koruma ve Güvenlik Planlarının Yapılması,
         - VIP  Koruma,
         - Organizasyonların Güvenliği
         - Liman Tesislerinin Güvenlik Değerlendirmesi ve Güvenlik Planlarının yapılması faaliyetlerini icra etmektedir.


Personelli Güvenlik alt Faaliyetleri kapsamında ;

Turistik Otellerde, Alışveriş ve İş Merkezlerinde, Otomotiv Sektöründe, Liman ve Marinalarda, Hava Limanlarında, Tersanelerde, Basın Sektöründe, Sitelerde, İnşaat Sektöründe ve Kamu ve Özel Kurumlarda deneyimli ve eğitimli personeli ile güvenlik hizmetlerini yürütmektedir. Ayrıca kuruluşumuz bugüne kadar verdiği ve vermeye devam etmekte olduğu hizmetlere ilave olarak 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun kapsamında müşterilerinin  silahlı yada silahsız koruma ihtiyaçlarını her zaman onur duyarak karşılamaktadır.
Aynı hizmet anlayışı ile sizler için risk analizi yaparak güvenlik planlarını oluşturmakta, Güvenlik Danışmanlığı hizmetini de vermektedir.

Şirketimiz; 15.12.2004 tarihinde “ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMU FAALİYET BELGESİ” ni, 21.12.2004 tarihinde “ÖZEL GÜVENLİKŞİRKETİ FAALİYET İZİN BELGESİ”ni almıştır. Güvenlik hizmeti verdiğimiz tesis yada kuruluşlar, “ Mali Mesuliyet Sigortası” çalışan personelimiz ise “İşveren Sorumluluk Sigortası” kapsamı garantisindedir.
 Şirketimiz; 5188 sayılı özel güvenli yasasının getirdiği zorlukları mevcut ayrıcalıklı personel yapısı ve yönetim kadrosunun seçkin özellikleri sayesinde bir avantaj olarak görmektedir.

 

   

  Tüm hakları saklıdır. atlasguvenlik.com.tr©2018
Designed by Ege Bilişim ve Danışmanlık