2018 ÖGS Sınav Takvimi İş Başvuru Formu English   
Atlas EGS Atlas Hizmet/>
        <area shape=

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

ATLAS GÜVENLİK 1993 yılında İstanbul'da personelli güvenlik sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda sadece güvenlik personeli istihdamı, risk analizi ve danışmanlık konularında hizmet vermekte olan ATLAS GÜVENLİK kısa bir süre içinde elektronik güvenlik sistemleri ile ilgili faaliyetlerini de çalışma konularına eklemiştir.

Personelli güvenlik faaliyet alanları, güvenlik personeli istihdamı, risk analizi ve danışmanlık, güvenlik personeli eğitimidir. Personelli güvenlik konusundaki faaliyetleri, firma bünyesinde kurulu olan 5188 sayılı kanuna göre güvenlik personeli yetiştiren Güvenlik Okulu ve Atış Poligonu ile desteklenmektedir. ATLAS ayrıca ISPS kod çerçevesinde liman güvenliği konularında RSO olarak  faaliyet göstermektedir.
Elektronik güvenlik faaliyet alanları CCTV, hırsız ihbar sistemleri, yangın ihbar sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, X-Ray cihazları, kapı ve el tipi metal detektörleri, araç takip sistemi vb. konulardır. Elektronik güvenlik ürün yelpazesi oldukça geniş olan ATLAS bu konuda her türlü hizmeti sunmaktadır. ATLAS 2002 yılında kurmuş olduğu alarm merkezi ile bu konuda da faaliyet göstermektedir.

ATLAS GÜVENLİK 1997 yılında atış alanları projelendirme ve yapımı konularında çalışmalarına başlayarak yeni bir faaliyet alanında hizmet vermeye başlamıştır. Şu ana kadar yapmış olduğu altmışa yakın atış poligonu ile ATLAS GÜVENLİK bu konuda lider firma konumundadır. ATLAS GÜVENLİK ayrıca atış poligonu işletme konusunda da faaliyet göstermektedir. Kendisine ait atış poligonunda atış alanları ile ilgili çeşitli testler yapmakta ve 5188 sayılı kanuna göre güvenlik personeli yetiştirmektedir.

ATLAS GÜVENLİK savunma sanayi ürünleri konusunda da faaliyet göstermektedir. Kendinden ışıklı çabuk nişan alma cihazları, dürbünler, nişangahlar, dağcılık malzemeleri, özel yönlendirmeler vb. çeşitli ordu ekipmanları da ürün yelpazesindedir. ATLAS  SIG Sauer firmasının resmi satışlar konusunda Türkiye'deki tek yetkilisidir.
ATLAS GÜVENLİK elektronik güvenlik ve atış poligonları konularında pek çok yabancı firmanın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

ATLAS GÜVENLİK şu an Türkiye'nin 7 coğrafi bölgesinde hizmet vermektedir. Bu hizmetlerini 6 büyük şehirde bulunan bölge müdürlükleri ile organize etmektedir. ATLAS GÜVENLİK' in merkezi ISTANBUL' da bulunmaktadır. 1997 yılında ANKARA, 2000 yılında İZMİR, ANTALYA ve 2007 yılında MERSİN bölge müdürlükleri hizmete girmiştir.

2008 yılı Mayıs ayında ATLAS Güvenlik  MALTEPE-İSTANBUL' daki yeni binasına taşınmıştır.

MİSYON & VİZYON & DEĞERLER


Misyonumuz

REKABETÇİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR  
 BİR BÜYÜME POTANSİYELİ İLE
 PERSONELLİGÜVENLİK
ELEKTRONİK GÜVENLİK
ATIŞ ALANLARI
GÜVENLİK EĞİTİMİ
KONULARINDA
SÜREKLİ, GÜVENİLİR VE ZAMANINDA
HİZMET SUNMAKTIR.

Kalite Değerlerimiz

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HERKESİN  ÖNCELİKLİ İŞİ
OLARAK KABUL ETMEK,
YAPILAN İŞTE KALİTEYİ GÖZETMEK
DÜRÜST VE GÜVENİLİR OLMAK
İŞİ İLK SEFERDE DOĞRU OLARAK YAPMAK,
SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK VE GELİŞTİRMEK,
KİŞİSEL SORUMLULUK ALMAK VE İŞİ SAHİPLENMEK
ÇALIŞANLARIN YETERLİLİĞİNİ SAĞLAMAK VE
ONLARI SÜREKLİ GELİŞTİRMEKTİR.

Vizyonumuz

HİZMET ANLAYIŞI İLE
FARKLILIKLAR YARATARAK
GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE
KALICI  VE ÖRNEK
BİR KONUMA ERİŞMEK

 

 

POLİTİKA & STRATEJİLER


Türkiye ve dünya genelinde sürekli tırmanma eğiliminde olan terör, hırsızlık, yaralama,tehdit, yangın ve diğer yasadışı eylemlere karşı, şahıs ve tesislerin güvenlik ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda ve teknolojik imkanları kullanarak karşılamak, üstün eğitim, uygun planlama, sorunsuz icra ve etkili takip ile müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak kabul ederek, sistem ve organizasyon olarak güvenlik hizmeti vermek amacıyla, Silahlı Kuvvetler’de, Başbakanlık’ta ve İç İşleri Bakanlığı’nda özel görevlerde çalışmış bir kadro ile teşkilatlanarak, faaliyet göstermekte olan bir şirkettir.

BELGELERİMİZ


YÖNETİCİ KADROSU


MALİ YAPI


Şirket Ünvanı ve Detaylarımız:

Atlas Güvenlik Sistemleri ve Tic. Ltd. Şti.

İdealtepe Mah. Denizciler Cad. No:23 Kat:3
Maltepe / İstanbul – Türkiye
Tel: 444 08 53 Fax: +90 (216) 371 77 88
www.atlasguvenlik.com.tr

Şirket Sermayesi: 8.292.000 TL
Küçükyalı Vergi Dairesi: 102 004 5026
Sicil No: 313132
Şirket Müdürü: Erdoğan GÜRKAN

2012 Bilanço
   

  Tüm hakları saklıdır. atlasguvenlik.com.tr©2018
Designed by Ege Bilişim ve Danışmanlık